Tabela

Project Description

Tabela İmalatı

Sizler için en kaliteli çözümleri sunmaktayız.

*Led Tabela
*Krom Kutu Harf Tabela
*Kompozit Tabela
*Totem Tabela
*Vinil Germe Tabela

ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela bir çok farklı malzemeden yapılan, üç boyutlu ya da iki boyutlu olabilen tabela çeşitlerindendir. Bu tabelalar son yıllarda çok sık tercih edilmektedir. Firmamızda da özel üretim olarak yaptırabileceğiniz kutu harf tabelalar bir çok kişi için ideal bir tabela şeklidir. Aynı zamanda çok hoş bir görünüme sahip olan bu tasarımlar, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilebilir.

Kompozit Tabela

Alüminyum Tabelalar, hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Gösteriş ve ilgi çekicilik açısından son derece önemli araçlardır. Müşterilerin istedikleri ölçü ve boyutlarda, ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanabilmektedir. Bu tabelalar, tasarım ve çeşit açısından alternatifi oldukça çok olan ürünlerdir.

Totem Tabela

Totem tabela genellikle açık alanlarda kullanılması tercih edilen tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Şehirlerarası yollarda, açık alanlarda ve cadde kenarlarında uzaktan bakınca görülebilen bu tabelanın, özellikle uzmanlar tarafından yapılması gerekir.

Vinil Germe Tabela

Vinil germe tabela sistemleri, günümüzde tanıtım sektöründe en çok dikkat çeken tabela sistemlerinin başında gelmektedir. Devasa boyutları ile her yerde kolaylıkla fark edilebilen vinil germe tabela sistemleri özellikle büyük firmalar tarafından oldukça tercih edilen bir tabela çeşididir. Vinil germe tabela sistemlerine işletme tanıtımından çok, özellikle dev araba, teknoloji markalarının tanıtımında rastlamaktayız. Bu yazımızda vinil germe tabela sistemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Reklam İhtiyaçlarınız için Bizimle İletişime Geçin.

Kısa zamanda, profesyonel işler, gelişmiş makina parkuru ile hizmetinizdeyiz.

Fiyatlandırma, hizmet sonrası destek ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.