Stand

Project Description

Stand

Sizler için en kaliteli çözümleri sunmaktayız.

Tanıtımlar, kongreler, fuar merkezleri, sergi ve prezantasyonlarda kullanılır. Stand sistemlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Geniş grafik alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar.

Metal Standlar

Metal standlar hem iç mekanda hem dış mekanda kullanılabilen uzun ömürlü ürünlerdir. Metal işleme atölyemizde hassas kesim, büküm, kaynak, punch işlemlerinden geçtikten sonra boya atölyemizde boyanan standlar daha sonrasında marketlerde, showroomlarda, kırtasiyelerde, nalburlarda, hırdavat marketlerde ve benzeri birçok yerde hem ürününüzün tanıtımını hem de satışını sağlamaktadır. Baskılı olarak da hazırlanabilen standları yıllarca kullanabilirsiniz.

Ahşap Standlar

Mdf, mdflam, sunta ve kontrplaktan imal edilen ahşap standlar ürün tadımı, ürün tanıtımı, ürün satışı amaçlı marketlerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve marketlerde kullanılmaktadır. Standlar farklı kalınlık ve renkteki malzemelerin kesim, ebatlama, bantlama vb işlemlerinden geçerek bir araya getirilmesiyle üretilmektedir. Işıklı ve ışıksız olarak imal edilebilen standlar birçok sektör için kullanılmaktadır. Parfüm, kozmetik, kırtasiye, ecza ürünleri, sabun, otomotiv sunumları, şekerleme, çikolata, kuruyemiş, çorap vb gibi ürünlerin satışını sağlamak için kullanılan ahşap standlar iç mekanda kullanım için tasarlanmıştır.

Display Standlar

Fuar, tanıtım, ofis vb alanlarda broşürlük, posterlik, afişlik gibi amaçlarla kullanılan ürünlerdir. Işıklı, ışıksız, ayaklı, duvara monte, masaüstüne şeklinde konumlandırılabilir. Alüminyum ve akrilikten imal edilir. En çok kullanılanları akrilik broşürlük,açılır kapanır çerçeve, roll-up, zig-zag broşürlük, masaüstü broşürlük, örümcek stand, swinger gibi ürünlerdir. Dış mekan ve iç mekanda kullanıma uygun çeşitleri vardır. Bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Reklam İhtiyaçlarınız için Bizimle İletişime Geçin.

Kısa zamanda, profesyonel işler, gelişmiş makina parkuru ile hizmetinizdeyiz.

Fiyatlandırma, hizmet sonrası destek ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.